top of page
002_Mramorovy stul more.png

Stone Stackers

Stone Stackers je moderní značka, která zastává hluboce klasický a vysoce postavený přístup k designu. Jejich hlavní myšlenkou je rekultivace a opětovné využití vyřazeného mramoru, který byl dříve považován za odpadový produkt. Tím se zapojují do globálního hnutí vědomého původu a udržitelnosti v designu.

Společnost Stone Stackers vytváří moderní a praktická umělecká díla z odřezků a úlomků starověkého kamene, který pochází z italských hor. Tento materiál, který by jinak skončil na skládkách, je inteligentně znovu využíván a proměňován do trvanlivých moderních kousků. Tato iniciativa kombinuje podnikatelskou kreativitu s altruismem v oblasti životního prostředí.

Stone Stackers se zaměřuje na dualitu mezi starým a novým, a to vytvářením něčeho z ničeho. Jejich tvůrci, Paolo Ciacci, Shilpi Srinivas a jejich partner Simeg Marmi, přinášejí do značky své individuální zkušenosti a společnou vizi. Tím vzniká nejen nový podnik, ale také originální interpretace věčné hodnoty a krásy kamene.

Stone Stackers přináší inovativní a esteticky působivé výrobky, které reflektují spojení minulosti a přítomnosti. Jejich práce zdůrazňuje důležitost udržitelného designu a odpovědného využívání přírodních zdrojů. Společnost se stává symbolem progresivního myšlení v oblasti umění a designu, které propojuje tradici s modernitou a oceňuje jak estetickou, tak ekologickou hodnotu kamene.

Produkty

Momentálně zde nemáme k zobrazení žádné produkty.

bottom of page