top of page

Spolupráce s designéry a architekty

rebirth.jpeg

Luxusní ruční výroba

Strom

Jste interiérový designér nebo architekt?

Obchodní ceny
Připojte se k našemu obchodnímu programu a pozvedněte své podnikání. Využijte naše exkluzivní slevy na širokou škálu produktů s více než 50 000 možnostmi, ze kterých si můžete vybrat.

 

Specializovaný obchodní tým
Získejte rychle svou cenovou nabídku odesláním požadavku našemu specializovanému obchodnímu týmu. Náš tým je připraven pomoci se všemi vašimi projektovými potřebami od poskytnutí materiálů, jako jsou 3D modely a katalogy, až po nabídky projektů.

 

Přizpůsobená podpora objednávek
Spolupracujeme s odbornými řemeslníky a nabízíme personalizovaná a skutečně jedinečná řešení interiérového designu, která vám umožní vytvářet interiéry, které skutečně odrážejí váš individuální styl.

 

Globální doprava
Důvěřujte našim obchodním a logistickým týmům, že budou spravovat všechny vaše objednávky a dodávky po celém světě, včetně bílých rukavic a možností konsolidovaných zásilek.

 

Další
Kromě již zmíněných slev a služeb nabízí náš obchodní program také flexibilní platební možnosti, včetně úvěrových účtů pro schválené obchody. Náš tým odborníků je k dispozici, aby vám poskytl profesionální návrh a technickou podporu, která vám pomůže činit informovaná rozhodnutí.

 

Jsme hrdí na náš závazek k udržitelnosti a mnoho našich produktů je vyrobeno z ekologických materiálů a jsou vyráběny ekologicky odpovědným způsobem.
Připojte se k našemu programu a vyzkoušejte výhody spolupráce s předním dodavatelem v oboru. Kontaktujte nás ještě dnes, abyste se dozvěděli více a začněte využívat vše, co náš obchodní program nabízí.