NĚCO O NÁS

Jsme velkými nadšenci a milovníky Itálie, zejména Toskánska, jeho celkové atmosféry, jídla a hlavně umění. Na svých cestách napříč Toskánskem v posledních letech, jsme si často pokládali otázku, jak dostat alespoň kousek toho jedinečného umění k nám domů.

 

Již na první pohled jsme si zamilovali přenádherné  květináče obřích rozměrů, které zdobí každou zahradu, vily a usedlosti, náměstí a ulice a zatoužili jsme je mít na naši zahradě.

Intenzivně jsme prohledávali nabídky na našem trhu, ale žádný produkt, který by splňoval kritéria kvality, jedinečného ručního zpracování a zachování tradiční umělecké hodnoty tak, abychom tady něco po sobě zanechali, jsme na našem trhu nedokázali sehnat. 

 

Hledali jsme proto cestu k tomu nejkvalitnějšímu, co Toskánský trh nabízí, pokud máme přenést tu atmosféru k nám, aby to mělo smysl a výrobky byly nejen krásné a jedinečné ale především funkční, zaručeně kvalitní a vzhledem k ruční výrobě i jako forma investice do umělecké výroby.

Proto jsme se spojili s výrobci, kteří naši vizi do poslední tečky splňují. Když se pozorně zadíváte na každý detail, precizně modelovaných povrchů, všechny nepravidelnosti, které jsou typické pro ruční práci a společně se složitostí povrchových úprav, jsou výsledkem mnoha složitých výrobních kroků...a právě ty vyprávějí dlouhý příběh zkušeností a inovací, přenášených z generace na generaci a díky nimž jsme schopni porozumět, co je to opravdové řemeslo.   

Rádi bychom se s Vámi o možnost, pořídit si tyto jedinečné, umělecké kousky podělili a je našim potěšením,

a cílem přenést alespoň malý, zato jedinečný kousek italského umění do Vašich domovů.

Každý produkt je výsledkem velké vášně pro ruční práci, a toto poslání rodiny našich výrobců zachovávají po staletí až do dnešního dne, eticky a odpovědně, s využitím všech svých dovedností, energií a zkušeností, kteří své zákazníky a jejich potřeby vždy staví do středu svého podnikání v souladu s etickými, lidskými a environmentálními hodnotami.

"U nás si nekupujete vázu, pořizujete si umělecké dílo."

S láskou pro vás vybírají Lenka a Lukáš

Napsali o nás

Snímek obrazovky 2021-12-06 v 12.19.12.png