top of page

NĚCO O NÁS

Od svého založení se TuscanyLux zavázalo k jedinému poslání: podporovat umělce a designéry, kteří sdílejí svou vášeň pro krásu a zanechávají svou stopu ve světě. Věříme, že kreativita má nesmírnou moc vyjádřit emoce, pro které neexistují slova, bez ohledu na jazyk. S touto vizí podporujeme současné tvůrce, jejichž kreativita otevírá mysl a spojuje lidi. Umělci a designéři nám nabízejí své vize společnosti prostřednictvím svých jedinečných perspektiv. Připojte se k naší komunitě milovníků umění a designu a společně podpořme současné kreativce.

 

Rozšiřujeme hranice:

TuscanyLux povzbuzuje a podporuje umělce a designéry a zároveň jim poskytuje mezinárodní viditelnost. Naši současní tvůrci se prosazují sdílením svých vizí krásy, otevíráním myslí a spojováním lidí. Jsme hrdí, že můžeme být prostředníky mezi talentovanými umělci a nadšenými sběrateli. Snažíme se o to, aby umělecký svět byl inkluzivnější, ať už jste umělec, designér nebo pouze milovník krásy.

 

Síla umění ve vašem životě:

Umění vždy poskytovalo prostředek pro vyjádření a výměnu – bez ohledu na čas nebo místo – a každý si zaslouží příležitost integrovat sílu umění do svého vlastního života. Věříme, že umění může pohnout lidmi a přidat nesmírnou hodnotu do života každého jednotlivce. TuscanyLux se chce s vámi o tuto vášeň podělit a přiblížit vám úžasná díla, která vám mohou otevřít nové perspektivy.

 

Inovace na uměleckém trhu:

Viděli jsme příležitost na uměleckém trhu, protože mnoho umělců není digitálně etablovaných a tradiční hráči jsou v tomto ohledu spíše zdrženliví. Trh s uměním je navíc velmi roztříštěný a organizovaný podle zemí. To znamená, že neexistuje žádný velký mezinárodní trh, spíše mnoho malých. TuscanyLux se rozhodlo změnit tento stav prostřednictvím digitálního řešení, které umožňuje umělcům získat globální viditelnost, kterou by u tradičních galerií nemuseli mít.

 

Naše platforma umělcům a designérům nabízí jedinečnou příležitost prezentovat svá díla mezinárodnímu publiku. Pomáháme talentovaným tvůrcům stát se viditelnými a spojit se s nadšenými sběrateli a milovníky umění z celého světa. Síť naší komunity se stále rozrůstá a nabízí vzájemné podporu a spolupráci mezi tvůrci a jejich fanoušky.

 

TuscanyLux je místem, kde se setkávají inovace a vášeň pro umění a design. Na naší platformě najdete širokou škálu děl od různých umělců, od malířů a sochařů po módní návrháře a designéry interiérů. Věříme, že každé umělecké dílo má svůj unikátní příběh a dokáže obohatit životy těch, kteří se s ním setkají.

Jedním z našich hlavních cílů je také vytvořit prostor pro vzájemné propojení a spolupráci mezi umělci a designéry. Ať už hledáte inspiraci, nového spolupracovníka nebo prostor pro prezentaci svého vlastního díla, TuscanyLux vám nabízí komunitu, která vás podpoří a posune vaši kreativitu vpřed.

 

Připojte se k nám a objevte svět kreativity. Buďte součástí naší komunity milovníků umění a designu, podpořte současné kreativce a objevujte jejich jedinečné díla. Naše platforma vám poskytne nejen možnost zakoupit originální umělecká díla, ale také vás provede za scény tvorby a umožní vám poznat tváře talentovaných umělců a designérů.

TuscanyLux vás zve, abyste se nechali unést krásou umění a designu. Přijďte s námi objevovat nové perspektivy, inspirovat se a podporovat ty, kteří svým talentem a vášní mění svět kolem nás.

Napsali o nás

Snímek obrazovky 2021-12-06 v 12.19.12.png
bottom of page