LEY spring green55.jpg

spHaus

Vize společnosti spHaus jsou stanoveny od samého začátku. Hlavním zájmem je reakce na všeobecnou standardizaci současné italské nábytkářské produkce, překračující konvence velkých komerčních značek tohoto sektoru, uplatněním principu formální inovace, bez ztráty tvarové čistoty a funkčnosti a především bez jakékoli ambice být pouze dekorativní.

spHaus má strategickou polohu v proslulé čtvrti Brianza Design District, která je známá tím, že je místem nejoceňovanějších historických italských designových značek. Vývoj výrobních procesů, založený na dokonalé rovnováze mezi průmyslovými a řemeslnými schopnostmi, čerpá z nejdůležitějšího zdroje této oblasti: ze sítě zkušených design'érů, vysoce specializovaných na nábytkářský sektor.  Rok od roku spHaus zlepšoval vztahy s italskými a mezinárodními designéry. Sortiment výrobků se rozrostl a vytvořil jedinečný a sofistikovaný katalog obsahující množství rafinovaných položek určených pro profesionální i soukromý trh.

Vnitřní a venkovní čalouněné pohovky a křesla jsou hlavní částí kolekce, která představuje hlavní předmět podnikání společnosti. Katalog však obsahuje také řadu doplňkového nábytku: vnitřní jídelní stoly, vnitřní a venkovní příležitostné nízké stolky a interiérové lampy.

Standardní výroba je také podpořena různými stupni přizpůsobení: od použití barev a látek na přání zákazníka až po vytvoření zcela nových produktů dle individuálních přání .

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram