top of page
cerveny destnik.jpeg

Pasotti

Jedinečné deštníky s obrovskou kolekcí vzorů, stylů, rukojetí. Jednotlivá mistrovská díla vyrobená výhradně v Itálii a distribuovaná v nejlepších buticích po celém světě.

 

Na venkově Mantova stále existuje někdo, kdo pokračuje ve výrobě ručně vyráběných luxusních deštníků a vyváží je do všech koutů světa pod značkou, která zanedlouho oslaví 68. výročí: Pasotti.

 

Společnost vyniká svou kreativitou a důsledným vyhledáváním materiálů, vše výhradně italské: smaltované mosazné rukojeti, krystaly Swarovski®, vzácné hedvábné tkaniny a úžasné dekorace.

Společnost byla založena v roce 1956“ a založila ji Ernesta Pasotti, matka současné majitelky paní Evy Giacomini. Paní Pasotti začala vyrábět jedinečné deštníky, které prodávala přímo, někdy jezdila na kole. Poté se s otcem paní Giacomini, Vittoriem, který se staral hlavně o prodej, firma rozrostla z malé řemeslné firmy na velkou společnost, s více než sto zaměstnanci.

 

Dnes je firma menší a svoji výrobu soustředí převážně na limitované edice deštníků. Ročně firma Pasotti vyrobí 40 tisíc ručně vyrobených deštníků: jedná se o velmi kvalitní produkty, které se prodávají v nejprestižnějších buticích v 75 zemích. 93 % obratu je realizováno v zahraničí, především v Evropě, Severní Americe, Rusku a Číně.

 

Kromě kolekce Pasotti se firma pyšní s řadou spoluprací s nejsvětějšími módními značkami“.

A zámořský trh skutečně nadále roste, a to díky Nicole a Andrei Begottim, další generaci, kteří se účastní nejdůležitějších týdnů módy a svou investicí do webu, čímž zvyšují povědomí své značky.

Výroba italských luxusních deštníků žije z generace na generaci.

Produkty