top of page
Dekorace Capodimonte s Pivoňkami 3 Střední.jpeg

Ceramiche Sonda

Ceramiche Sonda představuje rodinný podnik, který má kořeny v bohaté tradici umělecké keramiky v okrese mezi Bassano del Grappa a Nove. Společnost byla založena Domenicem Sondou v roce 1974 v Rosà a specializuje se na výrobu velkoformátové keramiky ve stylu Capodimonte.

V roce 1980 přešlo toto dědictví na druhou generaci, Domenicovy děti, a vlila do společnosti novou kreativitu a energii. V roce 2000 rozšířili svůj pracovní prostor a v roce 2008 oživili trh svou přítomností, kdy představili nové tvary a barvy.

V průběhu let si Ceramiche Sonda vydobyla reputaci pro výjimečnou kvalitu a pečlivou pozornost k detailu, zejména při vytváření květinových aplikací v typickém stylu Capodimonte a složitých, velkoplošných nábytkových doplňků.

Dnes v této tradici pokračuje již třetí generace, která kombinuje zděděné znalosti s inovativním experimentováním. Jejich zkušený tým přibližně patnácti řemeslníků vášnivě vyrábí jedinečné kousky, které zdobí domovy a přinášejí radost zákazníkům po celém světě.

Produkty