top of page
Merino wool scarf hand-woven on a loom - Clematis 2.jpeg

Ana Y Francis Tejedores

Ana a Francis Tejedores/Natural Handwoven jsou textilní designérské duo, které je hluboce zapáleno pro umění tkaní z přírodních vláken na nemechanizovaných řemeslných stavech. Svou dílnu založili v roce 2007 se závazkem vytvářet jedinečné, ručně tkané kusy, které jsou krásné a udržitelné. Jejich návrhy jsou inspirovány přírodním světem, který je obklopuje, a velmi dbají na to, aby každý kus svědomitě utkali a zajistili tak nejvyšší kvalitu.

V průběhu let Ana a Francis zdokonalili své řemeslo a stali se odborníky na tkaní z přírodních, ekologických a/nebo recyklovaných vláken. Mají dvě odlišné řady produktů: přírodní řadu a barevnou řadu. Každý kus je ručně tkaný s péčí a pozorností k detailu, výsledkem čehož jsou jedinečná umělecká díla, která jsou určena k použití, opětovnému použití a potěšení.

V roce 2014 duo rozšířilo svůj projekt a přestěhovalo se do Orcera, kde si založilo dílnu v lesním domku v přírodním parku Sierra de Cazorla Segura y las Villas. Svůj nový projekt pojmenovali El Pilarillo a otevřeli své studio veřejnosti. Návštěvníci se nyní mohou těšit na personalizovanou pozornost a naučit se ručně tkát na stavech, absolvovat intenzivní školení na stavu dle vlastního výběru a prozkoumat ohromující Sierra de Safe.

Ana a Francis jsou zcela oddáni svému řemeslnému řemeslu a jsou hrdí na to, že jejich dílna v El Pilarillo byla uznána jako bod zájmu andaluských řemeslníků. Zvou každého, kdo se zajímá o umění ručního tkaní na nemechanizovaných stavech, aby je navštívil a dozvěděl se více o tomto vzrušujícím a obohacujícím řemesle.

Produkty