top of page
luxusní zařízení nábytek

Každý jeden produkt vypráví příběhy o hluboké a starověké toskánské duši bohaté na umění, kulturu, pouto se zemí a nespoutanou vášeň. 

​Všechny produkty jsou jedinečné a přizpůsobitelné podle vkusu našich klientů: všechny prvky jako jsou barvy, rozměry, estetické změny, odolnost proti povětrnostním vlivům lze přizpůsobit Vašim požadavkům. 

Všechny produkty jsou vyráběny komplikovaným ručním procesem výroby, který vychází se stejného smyslu pro detail jako kdysi.
 

 

Luxusní ruční výroba

V průběhu let se podařilo výrobnímu procesu zachovat stejný rozměr se zdokonalenou a vypilovanou ruční technikou, a to nám umožňuje poskytovat zcela ruční kvalitu každého jednoho produktu.
 

Každý kus je jedinečný a je výsledkem zkušeností, které si rodina výrobců předává z generace na generaci. 

Nabízíme kousky, které zdobí soukromé budovy, historické domácnosti, zahrady, hotely a turistická ubytování po celém světě.

vaza handmade

Darujte svým prostorům nové světlo, objevte všechny naše kousky v katalogu a vyberte si mezi sochami, vázami, stolky, panely, zahradním nábytkem, které doplní vaše prostory.

Designy výrobků kombinují klasické tvary s modernějšími liniemi a každá váza, socha nebo keramický předmět se stává zařizovacím prvkem, který vyhovuje široké škále vkusů.

zahradní lavička ruční práce
bottom of page